top of page

DriveWear - Brýle pro řidiče

Přiložená videa

úvodní foto na video.jpg

Naše optiky

Optika Sokolov.jpg
Optika Chodov.jpg

Sluneční brýle pro řidiče DRIVEWEAR jsou brýle, které se přizpůsobují denním podmínkám za volantem auta. Velmi příjemný je žlutozelený vysocepropustný polarizační filtr, který tyto brýle obsahují.

Brýlové čočky drivewear na řízení i pro běžný život.

 

Připravili jsme pro vás nabídku dioptrických i nedioptrických samozabarvovacích brýlových čoček Drivewear. Tato čočka poskytuje maximální komfort uživateli. Sama se přizpůsobí světelným podmínkám kolem Vás. Venku se sluneční čočka zabarví až na 85% v autě pak na 75%. Nižší zabarvení v autě oceníte při vjezdu do tunelu, kdy nebudete muset brýle sundavat, jak tomu bývávalo u klasických slunečních brýlí. Za šera naopak tyto čočky rozjasňují a Vy tak lépe uvidíte za volantem. Další výhodou těchto brýlí je vysocepropustný polarizační filtr, který odstraňuje nežádoucí odrazy světla například od předního skla, palubní desky, mokré vozovky, sněhu atd.

Jak fungují brýlové čočky Drivewear?

Sluneční brýlová čočka drivewear se skládá z 5 vrstev. Ze dvou ochraných ploch (přední a zadní), ze samozabarvující vrstvy reagující pouze na UV záření (tato vrstva reaguje na světlo pouze venku - nereaguje za okny auta), střední vrstvou je vrstva reagující na viditelné světlo (ztmavne i za okny auta) a z polarizačního filtru.

Zataženo - kontrastní žlutozelená barva

 

V podmínkách nízké intenzity světla je jediným aktivním prvkem těchto čoček polarizační filtr s vysoce kontrastní zelenožlutou barvou. Tento polarizační filtr blokuje oslňující odlesky, zvyšuje kontrast barev a tak zlepšuje rozlišení předmětů a míru vnímání okolí řidičem. Absorpce světla v neaktivním stavu je 63 %.

 

 

Slunečno při řízení - měděná barva

Čelní sklo auta blokuje UV paprsky a zabraňuje tak aktivaci běžných fotochromatických molekul. Nově vyvinuté fotochromatické molekuly jsou aktivovány intenzivním viditelným světlem. Barva čoček se mění na měděnou a absorpce světla je až 75%. Čočky nadále blokují oslňující odlesky a zaručují řidiči skvělý vizuální komfort.

 

 

 

 

 

Venku při slunečném počasí - tmavě hnědá barva

Jelikož venku není již UV záření blokováno čelním sklem auta, aktivují se obě fotochromatické vrstvy. Protože jsou aktivní všechny tři technologické vrstvy čoček, změní se jejich barva na tmavě hnědou a absorpce světla v této fázi je až 85 %, přičemž je blokováno 100  % UV záření.

 

 

 

 

DRIVEWEAR si u nás můžete objednat do jakékoli obruby kterou máme nyní na provozovně v Lokti nebo v Sokolově. Nebo můžete využít naší zvýhodněné nabídky obrub již se zabroušenými bezdioptrickými čočkami drivewear. Do těchto obrub se dají též zabrousit dioptrické čočky drivewear i multifokální brýlové čočky drivewear.

 

Přijďte si vyzkoušet brýlové čočky Drivewear do jedné z našich provozoven.

bottom of page