top of page

Samozabarvující brýle

Přiložená videa

úvodní foto na video.jpg
úvodní foto na video.jpg

Naše optiky

Optika Sokolov.jpg
Optika Chodov.jpg
úvodní foto na video.jpg
úvodní foto na video.jpg

Samozabarvující brýle se přizpůsobují světelným podmínkám ve Vašem okolí. Existují dva druhy samozarvovacích brýlí - reagující na UV záření a reagující na viditelné světlo. Rozdíl je především v tom, že ty které reagují na UV záření se nezabarvují v autě. Samozabarvující brýle mají zbytkový nádech barvy i v nezabarveném stavu.

Potřebujete dioptrické brýle do místnosti i na sluníčko? Pokud nechcete vytahovat sluneční klip, nebo měnit brýle čiré za brýle sluneční tak řešením jsou samozabarvující brýle.

Samozabarvující brýle mají v nezabarveném stavu lehký nádech barvy, do které se Vám na sluníčku zabarvují. Dále je také třeba počítat s tím, že v zimě (a především při sněhu) se zabarvují i při poměrně malém slunečním záření. Jinak se ale jedná o nejautomatizovanější kombinaci slunečních a čirých brýlích. A při změně z čiré do sluneční varianty nemusíte na nic myslet. Změna je zcela automatická.

V autě se zabarví pouze některé

Většina samozabarvujících brýlí se v autě nezabarvuje, nebo zabarvuje jen lehce. Je to způsobeno tím, že se tyto brýle zabarvují díky UV záření, které Vám v autě pohltí přední sklo auta. U nás prodáváme samozabarvující brýle SENSITY a TRANSITIONS. Sensity klasické se v autě nezabarví, Sensity DARK se poté v autě zabarvují. U brýlí Transitions se standartní brýle Transitions v autě nezabarví Transitions XTRActive se poté v autě zabarvují.

Pokud však chcete přímo sluneční brýle do auta doporučujeme brýle DRIVEWEAR, které jsou přímo přizpůsobené řidičům. Narozdíl od klasických brýlí samozabarvujících se však jedná o čistě sluneční brýle. Takže nejsou použitelné v noci nebo v místnosti.

Šedá varianta (nezabarvené / po 15 sec. / po 30 sec. / po 1 min. / po 2 min.)

Hnědá varianta (nezabarvené / po 15 sec. / po 30 sec. / po 1 min. / po 2 min.)

bottom of page