Samozabarvující brýle

Samozabarvující brýle se přizpůsobují světelným podmínkám ve Vašem okolí. Existují dva druhy samozarvovacích brýlí - reagující na UV záření a reagující na viditelné světlo. Rozdíl je především v tom, že ty které reagují na UV záření se nezabarvují v autě. Samozabarvující brýle mají zbytkový nádech barvy i v nezabarveném stavu.

Potřebujete dioptrické brýle do místnosti i na sluníčko? Pokud nechcete vytahovat sluneční klip, nebo měnit brýle čiré za brýle sluneční tak řešením jsou samozabarvující brýle.

Samozabarvující brýle mají v nezabarveném stavu lehký nádech barvy, do které se Vám na sluníčku zabarvují. Dále je také třeba počítat s tím, že v zimě (a především při sněhu) se zabarvují i při poměrně malém slunečním záření. Jinak se ale jedná o nejautomatizovanější kombinaci slunečních a čirých brýlích. A při změně z čiré do sluneční varianty nemusíte na nic myslet. Změna je zcela automatická.

V autě se zabarví pouze některé

Většina samozabarvujících brýlí se v autě nezabarvuje, nebo zabarvuje jen lehce. Je to způsobeno tím, že se tyto brýle zabarvují díky UV záření, které Vám v autě pohltí přední sklo auta. U nás prodáváme samozabarvující brýle SENSITY a TRANSITIONS. Sensity klasické se v autě nezabarví, Sensity DARK se poté v autě zabarvují. U brýlí Transitions se standartní brýle Transitions v autě nezabarví Transitions XTRActive se poté v autě zabarvují.

Pokud však chcete přímo sluneční brýle do auta doporučujeme brýle DRIVEWEAR, které jsou přímo přizpůsobené řidičům. Narozdíl od klasických brýlí samozabarvujících se však jedná o čistě sluneční brýle. Takže nejsou použitelné v noci nebo v místnosti.

Šedá varianta (nezabarvené / po 15 sec. / po 30 sec. / po 1 min. / po 2 min.)

Hnědá varianta (nezabarvené / po 15 sec. / po 30 sec. / po 1 min. / po 2 min.)