top of page

"Úlevové" brýle

Přiložená videa

úvodní foto na video.jpg
úvodní foto na video.jpg

Naše optiky

Optika Sokolov.jpg
Optika Chodov.jpg

Bolí vás oči nebo hlava při dlouhodobé práci na počítače, mobilu a dalších zařízeních? Pokud pracujete 8 hodin na počítači nebo mobilu a máte tyto příznaky tak problémem bývá pre-presbyopie? No a řešením pre-presbyopie jsou právě "úlevové" brýle.

Brýle pro Pre-presbyopy

Máte problémy s dlouhodobou prací na blízko? Dělá Vám problém například dlouhodobá práce na počítači, papírování nebo práce na mobilním telefonu? Problémem může být Pre-presbyopie. Pre-presbyopie je poměrně nový problém jelikož dříve jsme se tolik hodin denně nedívali na blízké vzdálenosti a s tímto novým trendem přicházejí i nové potřeby pro nás zrak. Stále více lidí má problémy s tím, že při práci na blízko je bolí hlava, přestože ještě nevidí na blízko rozmazaně. Nebo případně vidí rozmazaně, ale tento problém se objevuje až po několika hodinách práce. Řešením jsou "úlevové" brýle

Funkce "úlevových" brýlí

Úlevové brýle jsou brýle, které mají takzvanou "boost" zónu. Tato zóna pomáhá očím při dlouhodobém dívání se na blízko a díky tomu již odchází nepříjemné bolesti hlavy, bolesti očí, pálení, slzení a další nepříjemné pocity v našich očích, které jsme do té doby než jsme "úlevové" brýle začali nosit měli. "Úlevová" zóna na brýlích není vidět, brýle vypadají jako klasické takže se nemusíte obávat žádného neestetického prvku na Vašich nových brýlích.

Kromě této "úlevové" zóny obsahují brýle také zónu na klasickou dálku, abyste s brýlemi mohli pohodlně chodit a dělat všechny potřebné činnosti. Pokud nemáte dioptrie na dálku, poté je tato část Vašich brýlích bez dioptrií a brýle obsahují pouze "boost" zónu.

 

Lze udělat "úlevové" brýle i sluneční?

Ano, úlevové brýle lze udělat i jako brýle sluneční. Mohou to být brýle stále zabarvené, samozabarvující nebo samozabarvující zrcadlové a nebo samozřejmě brýle se slunečním klipem.

Potřeba "úlevových" brýlí je zjišťována při měření zraku

Pokud máte kterýkoli z popisovaných problémů, doporučujeme přijít na měření zraku. My při měření zraku zjistíme, jestli je problém v pre-presbyopii a nebo již nedostatečně vykorigovaných dioptriích a následně Vám doporučíme ideální řešení jak tento problém vyřešit, aby jste už nadále neměli problémy s bolestmi hlavy, očí a dalšími nežádnoucími příznaky.

Sync (2).jpg
bottom of page