Brýle od Hasmanů
Typ brýlí

Určeno pro
Materiál
Značka


Konstrukce
Nabídka služeb


Najdete u nás kompletní sortiment a služby oční optiky, zaměřujeme se i na poprodejní servis, kdy každý půlrok po dobu tří let provádíme bezplatný servis na u nás zakoupené brýle.


Máme pro Vás široký sortiment brýlových obrub, kvalitní a cenově výhodná skla od předních dodavatelů na českém trhu, kontaktní čočky i širokou škálu doplňkového sortimentu jako např. sluneční brýle (i dioptrické), pouzdra na brýle a kontaktní čočky, čistící přípravky na brýle, řetízky, lupy apod.

Dioptrické brýle

Na našich optikách najdete velký výběr obrub pro Vaše nové dioptrické brýle. Naše portfolio obsahuje od decentních brýlí až po velmi extravagantní modely. Snažíme se jít s novými trendy a stále pro Vás připravovat nové a zajímavé modely předních světových značek.

Měření zraku 

Provádíme obvykle každý den po předchozím objednání na pobočce v Sokolově a většinou jednou za týden na pobočce v Lokti.
Měření probíhá našimi studovanými optometristy. Doba měření se pohybuje kolem 30 - 45 minut. Při náročnějším měření se může tato doba prodloužit.

Na měření se můžete objednat na číslech:
352 623 985; 602 829 867 - pro Sokolov
352 684 722; 602 292 104 - pro Loket

Multifokální, bifokální a kancelářské brýle

Jedná se o brýle kde máte dioptrie na více vzdáleností. Pokud potřebujete různé dioptrie na blízko a na dálku. Nebo například do kanceláře na papíry a na počítač je pro Vás ideální možností jedna z těchto variant.
Kromě toho, že tyto brýle prodáváme se zaměřujeme i na služby, které jsou kolem těchto brýlí potřeba, aby jste byli následně s brýlemi spokojeni
 
Občas možná kolem sebe slyšíte, že si někdo na multifokální brýle nezvykl a že je nemůže nosit.
Je pravdou, že někteří lidé si opravdu na multifokální brýle nezvyknou, ale na to přijdeme už u zkoušky multifokálních brýlí a nedoporučíme těmto lidem si multifokální brýle vůbec pořizovat.


Zkušební multifokální brýle

Stále oblíbenější službou pro naše zákazníky jsou zkušební multifokální brýle. Tyto brýle Vám umožňují si vyzkoušet jak se přes multifokální brýle dívá a získat tak představu jestli by toto řešení pro Vás bylo vhodné a jestli byste si na multifokální brýle zvykly. Navíc jelikož existuje i více variant tak získáte představu, která varianta konkrétně by byla pro Vás vhodná a jaké jsou mezi jednotlivými variantami rozdíly.
 
Existuje procento lidí, kteří si na multifokální brýle nezvyknou. Tito lidé již však při zkoušce multifokálních brýlí poznají své problémy a my jim tak poté nedoporučíme si multifokální brýle vůbec pořizovat.


Servisní kontroly na dioptrické brýle

Na všechny nové dioptrické brýle, které jsou u nás zhotoveny máte nárok na servisní kontroly zdarma. Servisní kontroly probíhají 1x za půl roku po dobu 3 let od zakoupení brýlí. Servisních kontrol je tedy celkem 6.
 
Při servisní kontrole čistíme brýle v ultrazvukové čističce na brýle, brýle kontrolujeme jestli je vše v pořádku a především utahujeme šroubky. Stává se, že se šroubky postupně namáháním brýlí povolují, proto tyto servisní kontroly děláme, abychom předcházeli větším problémům, které při dlouhodobém nekontrolování brýlí mohou vznikat.
 
Pokud budete mít s brýlemi problém (potřeba utáhnout, srovnat atd.) nečekejte pochopitelně na servisní kontrolu, ale přijďte co nejdříve.


Dioptrické sluneční brýle

Další oblíbenou variantou jsou dioptrické sluneční brýle. Brýle mohou být samozabarvovací ( a to jak nezabarvující se v autě, tak i zabarvující se v autě), stále zabarvené, brýle se slunečními klipy, nebo oblíbené dioptrické brýle DRIVEWEAR, neboli sluneční brýle uzpůsobené pro řidiče.


Doplňky k brýlím

Kromě brýlí prodáváme také nejrůznější doplňky k brýlím, ať už se jedná o pouzdra na brýle, šňůrky k brýlím, čištění k brýlím, lupy, univerzální sluneční klipy a další.


Kontaktní čočky

Dalším sortimentem, který v našich optikách nabízíme jsou kontaktní čočky. A to jak kontaktní čočky pro korekci dioptrií tak barevné kontaktní čočky pro změnu barvy očí. Pokud jste nositelé kontaktních čoček tak zdraví Vašich očí je třeba pravidělně kontrolovat, proto pro Vás děláme kontroly očí na kontaktní čočky.


Možnosti platby

V našich optikách můžete platit hotově, nebo platební kartou. Případně pomocí poukázek.
Přijímáme předpisy od všech zdravotních pojišťoven.

Na Vaší návštěvu se těší
Eva Hasmanová a kolektiv